• Double Virgo - Eros in the Bunker 12" Vinyl
  • Double Virgo - Eros in the Bunker 12" Vinyl
  • Double Virgo - Eros in the Bunker 12" Vinyl
  • Double Virgo - Eros in the Bunker 12" Vinyl
Double Virgo

Eros in the Bunker

PLZ045 · EP · 12" vinyl

gratis fragt over $150

gratis digital download inkluderet.
mp3 320 · flac · wav · sendes på e-mail efter købet
se udgivelse

Udgivet den 14. oktober 2022

Dobbeltsidet single 12" vinyl med dobbeltsidet inderlomme

Double Virgos EP på PLZ, seks numre

Skrevet af Double Virgo
Produceret & mixet af Vegyn

Mastret af Beau Thomas

Omslag af Noah Baker & Double Virgo

Numre:

A1. No Sweat
A2. Centaurella 44
A3. Kicked Out by Seven

B1. Devil in the Dovetail
B2. Chlorine
B3. Naturally (Vegyn Version)

Udgivet den 14. oktober 2022

Dobbeltsidet single 12" vinyl med dobbeltsidet inderlomme

Double Virgos EP på PLZ, seks numre

Skrevet af Double Virgo
Produceret & mixet af Vegyn

Mastret af Beau Thomas

Omslag af Noah Baker & Double Virgo

Numre:

A1. No Sweat
A2. Centaurella 44
A3. Kicked Out by Seven

B1. Devil in the Dovetail
B2. Chlorine
B3. Naturally (Vegyn Version)

mere fra Double Virgo & PLZ Make It Ruins